SPORTOVNÍ REPORTÁŽE

Sportovní reportáže máme opravdu rádi, neboť se celý život kolem sportu tak nějak motáme. Ať již pasivně nebo aktivně. Níže naleznete některé z těch, které jsme v poslední době zpracovali.

STIHL TIMBERSPORTS WORLD CHAMPIONSHIPS 2019

Mistrovství světa STIHL TIMBERSPORTS v dřevorubeckém sportu zavítalo v roce 2019 poprvé do České republiky a jednalo se o skutečně velkou akci, která dokázala vyprodat Průmyslový palác na pražském Výstavišti.

Zpracovali jsme některá videa z přípravy našeho národního týmu, návštěvu Evy Samkové na tréninku našeho nároďáku, tiskovou konferenci aj. Z materiálů produkce Smaragd Media, která zajišťovala materiály přímo z mistrovství světa, jsme následně zpracovali řadu materiálů zejména pro sociální sítě.

FIS YOUTH CUP V SEVERSKÉ KOMBINACI

Pro Svaz lyžařů České republiky jsme zpracovali několik sportovních reportáží z mezinárodních závodů v severské kombinaci FIS YOUTH CUP.

Výsledkem byly nejen klasické sportovní reportáže, ale také sestřihy zaměřené na emoce závodníků apod.

DUKLA BRNO - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

Pro cyklistické sprintery z Dukly Brno jsme zpracovali řadu materiálů týkajících se tohoto neskutečně rychlého a zajímavého sportu.

Například toto video s účasti olympioniků a mistrů Evropy Pavla Kelemena a Tomáše Bábka mělo za cíl přiblížit dráhovou cyklistiku široké veřejnosti.

KOLOBĚŽKOVÉ ZÁVODY

Koloběžkové závody jezdíme již dvacet let a jsou naším velkým koníčkem. Čas od času tak vznikne nějaká ta reportáž z koloběžkového prostředí. 

Tady je pár z nich.